Ödeme Seçenekleri

 

Ödeme Seçenekleri

Süslü Zürafa’da beğendiğiniz ürünleri satın almak için kredi kartı, havale/eft ve kapıda ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartınızı kullanarak tek çekim veya taksitli, online olarak güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Keyifli ve güvenli bir alışveriş deneyimi için kredi kartı ile alışverişte güvenliğiniz için bilgileriniz 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sertifikası ile şifrelemektedir. Tarayıcınız üzerinde kilit işareti ile sertifikanın aktif olduğunu doğrulayabilirsiniz. Ödeme işlemleri sitemiz üzerinden bilgisayarınız ve bankanız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Kart bilgileriniz Süslü Zürafa sunucularında saklanmaz veya görüntülenmez.

Tüm kredi kartları ile tek çekim, aşağıda yer alan banka kartları ile de taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Havale/Eft ile Ödeme

Sipariş tutarınızı aşağıda yer alan ıban numarasına eft veya havale yolu ile gönderebilirsiniz. Satınalma işlemi sırasında havale/eft seçeneğini işaretleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Ödeme bize ulaştıktan sonra siparişiniz onaylanacaktır. Tutarın 2 gün içerisinde banka hesabımıza ulaşmaması durumunda siparişler otomatik olarak iptal edilmektedir. Banka dekontunuzu [email protected] adresine iletmenizi rica ederiz.

 

Süslü Zürafa © 2018 Web Tasarım & SEO Techpoint Labs