Hakkımızda

Tüm ürünlerimizin satışı www.leagumustasarim.sopsy.com sitesinden gerçekleşmektedir.

Hangi çağda ve Dünyanın neresinde olursak olalım takılar, kadınların ve insanoğlunun vazgeçilmezleri arasındadır. Takı kullanma, ilk çağlarda bir inanca dayalı olarak, süslenme gereksinimi nedeniyle ortaya çıkmış ve gelenekselleşmiştir.

Küçük topluluklar halinde yaşayan kabilelerin kendi örf ve adetleri doğrultusunda, yaşadıkları coğrafi çevreden temin edebildikleri doğal malzemelerle tasarladıkları takılar, geleneklerle de bütünleşip sembolik anlamlar yüklenerek günümüze kadar ulaşmıştır.

L'ea Gümüş Tasarım olarak geçmişten günümüze ulaşmış olan bu geleneksel kaynakları, bugünün modern bakış açısıyla yeniden yorumluyoruz. Ürünlerimizi, 925 ayar gümüş, 925 ayar gümüş üzeri altın kaplama, bronz, pirinç ve yarı değerli taşlar kullanarak hazırlıyoruz. Deri ve kumaş gibi malzemelerle de zenginleştiriyoruz.

Bizim için atölyede geçirdiğimiz zaman, sevgiyle yoğurduğumuz madenlere verdiğimiz şekillere dönüşür. Amacımız, müşterilerimizin takmaktan keyif alacağı, eşine az rastlanır, her biri mücevher niteliğindeki tasarımlara imza atmaktır. Uzun yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile gümüşe, yurt içinden olduğu kadar yurtdışından da büyük ilgi gösterilen tasarımlarla hayat vermekteyiz. Bu yorucu süreç sonunda sizlerin beğenisini kazanmak bizim için en büyük ödüldür.

Uzun yıllardır hazırladığımız tüm ürünleri www.leagumustasarim.sopsy.com  sitesinde görüp inceleyerek satın albilirsiniz.

 

 

ÖZGÜN EL İŞÇİLİĞİ

Süslü Zürafa © 2018 Web Tasarım & SEO Techpoint Labs